2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli przez okres 36 miesięcy na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli. 1) Część 1 - GAZY MEDYCZNE wraz dzierżawą butli 2) Część 2 - CIEKŁY AZOT 3) Część 3 - GAZY TECHNICZNE wraz dzierżawą butli 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - GAZY MEDYCZNE wraz dzierżawą butli
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - CIEKŁY AZOT
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - GAZY TECHNICZNE wraz dzierżawą butli
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase