2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka interiérového vybavení a zařizovacích předmětů pro nové bloky C a D v rámci projektu „Ostravská univerzita – Koleje Jana Opletala“ ul. Kranichova č.p. 1433/8, Slezská Ostrava“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka nábytkového a souvisejícího vybavení vč. příslušenství, dodávka nábytku a interiérového vybavení a dodávka souvisejícího elektra, to vše včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků. Předmětem veřejné zakázky je rovněž vyhotovení výrobní dokumentace, která musí být odsouhlasena zástupcem investora. Náklady spojené s plněním výše uvedených podmínek budou zakalkulovány v ceně díla. Při montáži a umístění nábytku bude dodavatel povinen spolupracovat a koordinovat své práce s generálním dodavatelem stavby a dalšími dodavateli, kteří budou v místě plnění ve stejném termínu realizovat své dodávky či služby (např. dodavatelé ostatních částí této veřejné zakázky, informačního systému, IT techniky, resp. aktivních síťových prvků, dekorací, rostlin, praček, popř. další). Podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 33/90162/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 39711430 Kochplatten, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39151000 Diverse Möbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39122100 Vorratsschränke, 44115800 Innenausstattungsgegenstände, 39100000 Möbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39141500 Dunstabzugshauben, 39130000 Büromöbel, 39711130 Kühlschränke, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39711362 Mikrowellengeräte, 39713000 Elektrische Reinigungsgeräte für den Hausgebrauch; Bügeleisen, 32324000 Fernsehgeräte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Atypické prvky – část A
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka nábytkového a souvisejícího vybavení vč. příslušenství, to vše včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Interne Kennung: 33/90162/VZ/2026 - část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39711130 Kühlschränke, 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39151000 Diverse Möbel, 39711430 Kochplatten, 39122100 Vorratsschränke, 44115800 Innenausstattungsgegenstände, 39143112 Matratzen, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0003
Titel: Elektro – část C
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka souvisejícího elektra včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Interne Kennung: 33/90162/VZ/2026 - část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 39711362 Mikrowellengeräte, 39713000 Elektrische Reinigungsgeräte für den Hausgebrauch; Bügeleisen, 32324000 Fernsehgeräte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Los: LOT-0002
Titel: Typové prvky – část B
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a interiérového vybavení včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Interne Kennung: 33/90162/VZ/2026 - část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen