2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO ODLADZANIA NAWIERZCHNI LOTNISKOWYCH NA SEZON ZIMOWY 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027 dla Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia („SWZ”) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy (załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Beschreibung: Część nr 1 postępowania: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych tj. płynu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 800 000 kg.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2026/2027
Beschreibung: Część nr 2 postępowania: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych tj. granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu potasu, w ilościach nie większych niż 300 000 kg.
594539-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24951310 De-icing agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002