See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taaltrajecten B1- en Z route incl KNM en theorie MAP Arbeidsmarktregio Helmond- De Peel
Beschreibung: Taaltrajecten inburgering B1-en Z-route inclusief alfabetisering. Kennis van de Nederlandse Maatschappij (KNM) en theorie Module Arbeidsmarkt Participatie (MAP) voor de Arbeidsmarktregio Helmond - De Peel”. De Arbeidsmarktregio Helmond - de Peel behelst de volgende gemeenten: Gemeente Helmond, Gemeente Geldrop - Mierlo en de Gemeenschappelijke Regeling Peelgemeenten namens: Gemeente, Asten, Gemeente Deurne, Gemeente Gemert- Bakel, Gemeente Laarbeek en gemeente Someren. Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst dat zoveel mogelijk inburgeraars kunnen spreken, luisteren, lezen en schrijven op B1 niveau of hoger of zelfredzaam zijn in de Nederlandse samenleving en kennis hebben van de Nederlandse Maatschappij (KNM). Om deel te kunnen nemen aan de Nederlandse maatschappij is het van belang dat zij ook theoretische kennis van de arbeidsmarkt en participatie (MAP) krijgen. De opdracht wordt onderverdeeld in de volgende percelen: Perceel 1: Taalles B1- Route (inclusief alfabetisering), KNM + MAP theorie Perceel 2: Taalles Zelfredzaamheids (Z-) route (inclusief alfabetisering), KNM + MAP theorie Met één (1) dienstverlener per perceel wordt een overeenkomst aangegaan. Het is mogelijk om in te schrijven op beide percelen. Het is mogelijk dat beide percelen aan één dienstverlener gegund worden. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal eenzijdige verlenging van één (1) jaar tot maximaal vier (4) jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026.
Interne Kennung: BIZOB-2025-GEZ-LCO-00905
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure wordt beschreven in het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Taalles B1- Route (inclusief alfabetisering) KNM + MAP theorie
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument, onder andere paragraaf 2.2.3. De B1-route is de reguliere inburgeringsroute, gericht op het beheersen van het Nederlands als Tweede taal (NT2) op niveau B1, volgens het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader voor Moderne vreemde talen van de Raad van Europa. Door middel van het slagen voor een centraal examen voor de examenonderdelen Lezen, Luisteren, Schrijven en Spreken op niveau B1, KNM en theorie MAP en daarnaast het voldoen aan de overige (decentrale) onderdelen (PVT, praktijkdeel MAP) van de inburgeringsplicht, wordt binnen deze route aan de inburgeringsplicht voldaan.
Interne Kennung: BIZOB- 2025-GEZ-LCO-00905- B1- Route
Los: LOT-0002
Titel: Taalles Z- Route (inclusief alfabetisering) KNM + MAP theorie
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument, onder andere paragraaf 2.2.4. De Z-route is een intensieve route in het inburgeringsstelsel waarin inburgering en participatie stevig worden gecombineerd. Het doel van dit traject is dat iedereen (die niet past op de onderwijs- of B1-route) leert om zich te redden in de maatschappij. In de Z-route wordt taal vooral geleerd in de praktijk; zelfredzaamheid is het doel. De inzet van vrijwilligers en het oefenen in de praktijk van de eigen leefomgeving (participatie-uren) is in deze route onontbeerlijk, daarom zal er altijd een relatief grote lokale component in de Z-route zijn.
Interne Kennung: BIZOB- 2025-GEZ-LCO-00905- Z- Route
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BIZOB-2025-GEZ-LCO-00905
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: De procedure wordt beschreven in het aanbestedingsdocument.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80400000 Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
Clasificación adicional (cpv): 85320000 Servicios sociales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002