2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības, remonta, saimniecības, santehnikas preču un elektromateriālu iegāde
Beschreibung: Būvniecības, remonta, saimniecības, santehnikas preču un elektromateriālu iegāde
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör