See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na dostawę roztworu kwasu solnego na okres 36 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. [realizacja dostaw w latach 2026-28]
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawy roztworu kwasu solnego dla PGE GiEK S.A. Oddział ELB, Oddział ELO oraz Oddział ELT. Postępowanie zostało podzielone na 4 części
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03322/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24311470 Chlorwasserstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - Dostawa kwasu solnego dla Oddziału Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę kwasu solnego dla Oddziału ELB. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03322/2025 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 -Dostawa kwasu solnego dla Oddziału Elektrownia Opole
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę kwasu solnego dla Oddziału ELO. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03322/2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 - Dostawa kwasu solnego dla Oddziału Elektrownia Turów (IWOŚ)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę kwasu solnego dla Oddziału ELT (IWOŚ). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03322/2025 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 - Dostawa kwasu solnego dla Oddziału Elektrownia Turów (Oczyszczalnia IOS)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę kwasu solnego dla Oddziału ELT (Oczyszczalnia IOS). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03322/2025 - Część nr 4