2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakliteratuur en Abonnementen
Beschreibung: Een Raamovereenkomst met één intermediair voor de levering en het beheer van abonnementen en (vak)literatuur voor Waterschap Scheldestromen. Het omvat onder meer het adviseren, bestellen, administreren, factureren en evalueren van abonnementen en boeken, inclusief een digitaal bestel- en beheersysteem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92310000 Künstlerische und schriftstellerische Tätigkeiten und Darbietungen
5. Los
Los: LOT-0000