594568-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami i asortymentem został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, tj. w zestawieniu asortymentowo – cenowym
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw towarów, bez których nie da się zapewnić pacjentom szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem towarów i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy towarów nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy prawo zamówień publicznych, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw towarów, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy prawo zamówień publicznych na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych, tj. zestawów do zabiegów na biodrze dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami i asortymentem został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, tj. w zestawieniu asortymentowo – cenowym
Interne KennungZP-PN-9/2026 - Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych, tj. Zestawów do laparoskopii brzusznej dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami i asortymentem został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, tj. w zestawieniu asortymentowo – cenowym
Interne KennungZP-PN-9/2026 - Pakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych, tj. zestawów do znieczulenia lędźwiowych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami i asortymentem został szczegółowo określony w Załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, tj. w zestawieniu asortymentowo – cenowym
Interne KennungZP-PN-9/2026 - Pakiet nr 3