2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp, realisatie, hosting, beheer en doorontwikkeling website
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het ontwerpen, bouwen, hosten, beheren en doorontwikkelen van de website van de OU. Onderdeel van de opdracht is ook de migratie van content van de huidige website naar de nieuwe. De Website van de OU is van strategisch belang voor de Universiteit. Als digitale universiteit vormt de website 'het' communicatiekanaal naar de buitenwereld. Via dit kanaal worden de studenten voor het onderwijs geworven en het onderzoek geëtaleerd. De omvang van de opdracht is naar schatting € 200.000 inclusief btw voor de bouw van de website en € 70.000 tot € 110.000 inclusief btw per jaar voor beheer en doorontwikkeling van de website.
Interne Kennung: U2024-1183
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1