594582-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen und Güterwagen – DREZINA MOTOR DIESEL EURO 6 TIP AGR 200
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DREZINA MOTOR DIESEL EURO 6 TIP AGR 200
Beschreibung: Achiziţia de ”DREZINĂ MOTOR DIESEL EURO 6 TIP AGR 200”, conform specificațiilor din Caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 Entitatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări în a 11-a zi dinainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 13863739_2026_PAAPD1627521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34621000 Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen und Güterwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizarea a 2 bucăți - DREZINĂ MOTOR DIESEL EURO 6 TIP AGR 200, conform cerinţelor din Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1