2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zawarta zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.)w związku z art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 ze zm.).
Beschreibung: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. 2025, poz. 285 ze. zm.) Gmina Żnin ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w trybie o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym w związku z art. 214 ust.1 pkt 13 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)