See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZDRŽEVANJE VOZIL IN STROJEV TER DOBAVA REZERVNIH DELOV
Beschreibung: JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »VZDRŽEVANJE VOZIL IN STROJEV TER DOBAVA REZERVNIH DELOV« na osnovi pooblastila št. JN-P-41/2026-N izdanega s strani podjetja Javno podjetje Nigrad, komunalno podjetje, d. o. o.
Interne Kennung: JN-78690
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 20: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 549908
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 24: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke Wirtgen, Vogele, Weiro in Hamm ter dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke Wirtgen, Vogele, Weiro in Hamm ter dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 549918
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 25: Vzdrževanje strojev za talne označbe proizvajalca Graco (LineLazer) in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje strojev za talne označbe proizvajalca Graco (LineLazer) in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 549919
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP 29: Obnova starih ščetin in izdelava novih ščetin po naročilu za pometalne metle vozil in ostalih strojev podjetja
Beschreibung: Obnova starih ščetin in izdelava novih ščetin po naročilu za pometalne metle vozil in ostalih strojev podjetja
Interne Kennung: 549920
Los: LOT-0005
Titel: SKLOP 31: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Beschreibung: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za vozila UNIMOG
Interne Kennung: 549921
Los: LOT-0006
Titel: SKLOP 33: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Beschreibung: Vzdrževanje in dobava rezervnih delov za kosilnice Grasshopper
Interne Kennung: 549922
Los: LOT-0007
Titel: SKLOP 35: Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Billy Goat, Golz in dobava rezervnih delov
Beschreibung: Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Billy Goat, Golz in dobava rezervnih delov
Interne Kennung: 549923