2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver(s) voor het beheersen van onkruid ten behoeve van De gemeente. Zie hiervoor de documenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hiervoor de documenten. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst gaat in op 1 maart 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De Overeenkomst kan door De gemeente optioneel zesmaal met één (1) jaar verlengd worden.