See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne sprzętu jednorazowego użytku dla Zintegrowanego Bloku Operacyjnego
Beschreibung: Dostawy sukcesywne sprzętu jednorazowego użytku dla Zintegrowanego Bloku Operacyjnego - zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ.
Interne Kennung: 90/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Folia bakteriobójcza i folia operacyjna
Beschreibung: zgodnie z formularzem cenowym i zapisami SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dren do drenażu ran pooperacyjnych, dren brzuszny silikonowy
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dren Kehra, butelka harmonijkowa, kanka do irygacji
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Cewnik Thorax, łącznik do drenów ThoraxY, zgłębnik żołądkowy
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Kathetery do odsysania z pola operacyjnego
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Pojemnik do badań histopatologicznych
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Cewnik Pazzera
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Ostrze do skalpela
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Ostrze do strzygarki Care-Fusion 4406
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Stripery
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Osłona sterylna na kamerę laparoskopową
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Rozgałęźnik Y do drenów Thorax
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Elektroda REM dwudzielna do diatermii hydrożelowa, elektroda neutralna, uchwyt monopolarny, elektroda nożowa......
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0014
Titel: 14. Pisak do skóry, sterylny..
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Ortopedyczny zestaw do odsysania z pola operacyjnego
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Elektroda do laparoskopii typu Hooc, elektroda czynna jednorazowa monopolarna do diatermii Valleylab
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Elektroda do diatermii Liga Sure, narzędzie do zabiegów klasycznych, elektroda Liga Sure zgodna z platformą Force Triad FT10
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Zaciski plastykowe do naczyń
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Zestaw węży jednorazowych płukanie /ssanie, klucz dynamometryczny
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Zestaw jednorazowych markerów pasywnych
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Stapler skórny 35
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Proteza ubytku kości czaszki/Codubix
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Hemostatyczna gąbka wchłanialna z kolagenu końskiego
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Barwne oznaczenie naczyń z przędzy poliestrowej
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Podwieszka do naczyń krwionośnych silikonowa
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Nożyk okulistyczny, ostrze skośne
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Igła do biopsji kompatybilna z pistoletem typu Promag
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Zgłębnik Fogarty'ego
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Filc z PTFE, łata materiałowa do ubytków w przegrodzie serca
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Przedłużacz wysokociśnieniowy
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Mata chłonna
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Nieresorbowalna siatka chirurgiczna o dużych porach
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Siatka kompozytowa do zabiegów laparoskopowych, siatka całkowicie wchłanialna z powłoką hydrożelową, siatka dedykowana do zaopatrywania przepuklin pępkowych
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Nieresorbowalna siatka chirurgiczna trójwymiarowa 3D
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Klips polimerowy niewchłanialny do laparoskopii nerki, Klips polimerowy Medium - Large, Klips polimerowy niewchłanialny naprzemiennie ząbkowany z nachyleniem do laparoskopowego zaopatrywania naczyń, klipsownice
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Klips tytanowy mały, klips tytanowy średni, klips tytanowy duży, aplikatory wielorazowe, klipsownice
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Klips tytanowy średno duży, klips tytanowy duży, klips tytanowy mały, klipsownice, aplikatory
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Laparoskopowy jednorazowy zestaw do ssania z kaniulą
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Endoloop z nitką wchłnialną, automatyczny przyrząd do szycia intrakoralnego laparoskopowego, ładunek pojedynczy do przyrządu intrakoralnego, klipsownica laparoskopowa, laparaskopowe urządzenie mocujące
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Jednorazowy stapler zamykająco - tnący, ładunek do jednorazowego staplera, jednorazowa elektryczna rękojeść staplera endoskopowego zasilana baterią, jednorazowy ładunek liniowy do staplera endoskopowego
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0041
Titel: 41. Jednorazowy, załadowany stapler liniowy z nożem, ładunek do staplera liniowego z nożem, stapler liniowy jednorazowy, uniwersalna rękojeść staplera laparoskopowego, ładunek do rękojeści laparoskopowej, przyrząd do zakładania szwu kapciuchowego
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Jednorazowy stapler okrężny z łamanym kowadełkiem i potrójną linią zszywek
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Igła insuflacyjna
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Nożyczki, kleszczyki
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Trokary
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Przyrząd laparoskopowy do wyciągania tkanek
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Retraktor - jednorazowy ochraniacz rany
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Trokar do klatki piersiowej
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Zestaw: Elektroda do diatermii Liga-Sure
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Jednorazowy bezprzewodowy morcelator elektryczny, worek do morcelacji
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Para elektrod SDN typu Trygon, elektroda 4-kanałowa, ssak neurochirurgiczny z funkcją stymulacji monopolarne, elektroda igłowa typu Trygon, sondy, łaczniki....
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Urządzenie jednorazowego użytku ssąco-płuczące kompatybilne z robotem DaVinci.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Samoogrzewający koc, wykonany z włókniny typu SMS
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Rozszywacz do zszywek skórnych metalowych jednorazowy
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Narzędzia do przeprowadzenia zabiegów chirurgii robotycznej
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Jednorazowe dreny do insuflatora wraz z filtrem
Interne Kennung: 56