2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora I gminy Krzeszowice
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora I gminy Krzeszowice następujących miejscowości: Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Siedlec, Żary 2. Rodzaje odpadów objęte przedmiotem zamówienia oraz ich szacunkowe ilości z terenów nieruchomości zamieszkałych w ciągu roku w Mg: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 3150, frakcje PMTS - 1180, bioodpady -1100, meble i inne odpady wielkogabarytowe - 270, Odzież i tekstylia - 100, Razem 5800 Mg. Zamawiający zastrzega, iż podane wyżej wartości mogą posłużyć do określenia wartości oferty, jednak ilość odpadów może ulegać zmianie w zależności od faktycznej ilości odpadów wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie pojemników i worków do selektywnej zbiórki odpadów (Frakcje PMTS i bioodpady). 3. Szczegółowy zakres usługi oraz wszelkie wymagania dotyczące świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych objętych niniejszym zamówieniem zostały opisane: - w Części II SWZ– Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - w Części III SWZ – Wzór Umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen