2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu bramowego do przewozu kontenerów oraz pojazdu ciężarowego samowyładowczego do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w podziale na części jest dla: a) części I – dostawa fabrycznie nowego pojazdu bramowego, którego wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia, b) części II – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego samowyładowczego, którego wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: BZ.ZP.13/27/08/26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu bramowego
Beschreibung: Wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego samowyładowczego, którego wymagane parametry techniczne zostały szczegółowo określone w dokumentach zamówienia