See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rahtilentokoneiden lastaamiseen käytettävien kuormausajoneuvojen hankinta
Beschreibung: Hankinnan kohteena on kaksi rahtilentokoneiden lastaamisen käytettävää kuormausajoneuvoa (High Loader).
Interne Kennung: CG7846H
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-055720-LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hankintaan ei sisälly optioita.