2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geschenken
Beschreibung: De aanbesteding richt zich op de volgende onderwerpen: - Geschenken voor medewerkers en externen (bloemen/planten, cadeaubonnen en overige geschenken); - Promotionele artikelen (webshopartikelen met HU logo of de mogelijkheid tot personalisatie van webshopartikel (in plaats ‘’Hogeschool Utrecht’’ bijvoorbeeld ‘’Dienst Marketing & Communicatie’’ en op aanvraag maatwerkartikelen) voor medewerkers en externen; - Duurzame en sociale varianten binnen genoemde productgroepen; - Verzorging van het totale logistieke proces (inclusief bezorging op aangegeven adres); - Een online platform (webshop) inclusief koppeling met HU P2P systeem; - Inzicht in verschillende prestaties, gebruik en uitgaven (denk aan afname, budget, trends, duurzaamheidskenmerken, sociale impact). De totale geraamde maximale opdrachtwaarde inclusief optioneel volume bedraagt voor de maximale duur van de raamovereenkomst €5.551.087 exclusief btw.
Interne Kennung: HU.INK.2026.004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De categorieën eindejaarsgeschenken en welkomstgeschenken (voor studenten) worden als optie opgenomen in de overeenkomst. Hogeschool Utrecht kan gedurende de looptijd van de overeenkomst per categorie afzonderlijk en schriftelijk besluiten deze optie te activeren. Het activeren van een optie betekent niet dat een afnameverplichting ontstaat of dat gedurende de gehele contractperiode producten binnen deze categorie moeten worden afgenomen. De overeenkomst blijft een raamovereenkomst zonder afnamegarantie. Hogeschool Utrecht kan daarom besluiten gedurende een bepaalde periode wel af te nemen en op een later moment geen afnames meer te doen. Wel geldt dat, zodra Hogeschool Utrecht een categorie heeft geactiveerd en besluit producten binnen die categorie af te nemen, deze afnames gedurende de looptijd van de overeenkomst bij de gecontracteerde Leverancier plaatsvinden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Geschenken
Identificador interno: HU.INK.2026.004
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18530000 Regalos y premios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: