2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz dostawa trójwymiarowego analizatora pola promieniowania wysokoenergetycznego protonowego i fotonowego oraz fantomu do testów odbiorczych E2E systemu do protonoterapii do Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu
Beschreibung: Zakup oraz dostawa trójwymiarowego analizatora pola promieniowania wysokoenergetycznego protonowego i fotonowego oraz fantomu do testów odbiorczych E2E systemu do protonoterapii do Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu
Interne Kennung: 79/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie
5. Los
Los: LOT-0001