594678-2026 - Ergebnis
Polen – Leinwände – Dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego na potrzeby Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego na potrzeby Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego na potrzeby Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawcy mogą złożyć jedną ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1) ekrany projekcyjne, 2) monitory dotykowe. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. 5 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego: Politechnika Gdańska Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, 80-233 Gdańsk, ul. Narutowicza 11/12, część 1: budynek nr 1, Gmach Główny, sala 51 i 401e oraz, część 2: budynek nr 4, Centrum Nanotechnologii A, 3/04,3/05 i 3/14. 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ.7.Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego sprzętu multimedialnego, poprzez wskazanie m. in. producenta, typu, modelu i innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany przedmiot zamówienia w formularzu rzeczowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2.1 oraz 2.2 do SWZ. Formularz rzeczowo-cenowy stanowi treść oferty. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym odpowiednio Załącznik nr 3.1 oraz 3.2 do SWZ. 9. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38653400-1 - ekrany projekcyjne, 30231320-6 - monitory dotykowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38653400 Leinwände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wraz z montażem ekranów projekcyjnych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienie jest dostawa wraz z montażem 2 sztuk ekranów projekcyjnych. Przedmiot zamówienia obejmuje również demontaż 1 sztuki ekranu projekcyjnego w pomieszczeniu Zamawiającego. 2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego: Politechnika Gdańska Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, 80-233 Gdańsk, ul. Narutowicza 11/12, budynek nr 1, Gmach Główny, sala 51 i 401e. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ.5. Zamawiający wymaga, aby termin realizacji zamówienia wynosił do 15 dni roboczych od daty zawarcia umowy.6.Zamawiający wymaga, by wykonawca złożył wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe.7.Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego, Zamawiający żąda złożenia dokumentacji technicznej potwierdzającej spełnienie wymaganych parametrów techniczno-użytkowych przez oferowany przedmiot zamówienia. 8.Przez dokumentację techniczną Zamawiający rozumie w szczególności: a)specyfikacje techniczne udostępniane przez producentów lub dystrybutorów, b)karty katalogowe producenta lub dystrybutora, c)opisy lub karty katalogowe sporządzone własnoręcznie przez Wykonawcę na ich podstawie wraz ze wskazaniem źródeł pochodzenia przedstawionych informacji, np. adres strony www.producenta lub dystrybutora. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje produkty własne, nie mogą one naruszać majątkowych praw autorskich osób trzecich. 9.Specyfikacje techniczne lub inne dokumenty ponadto muszą zawierać nazwę producenta zaoferowanego produktu oraz model lub typ lub inne dane identyfikujące produkt u producenta, oraz wskazanie pozycji formularza rzeczowo-cenowego której dotyczą.10.Wskazane źródła informacji, na podstawie których sporządzona została dokumentacja techniczna muszą być weryfikowalne w okresie prowadzonego postępowania. Dokumentacja techniczna musi potwierdzać wszystkie wymagane parametry techniczne przedmiotu wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
TitelDostawa wraz z montażem monitorów dotykowych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienie jest dostawa wraz z montażem 3 sztuk monitorów dotykowych wraz z podstawami przyściennymi . 2.Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego: Politechnika Gdańska Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, 80-233 Gdańsk, ul. Narutowicza 11/12, budynek nr 4, Centrum Nanotechnologii A, 3/04,3/05 i 3/14. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ.5. Zamawiający wymaga, aby termin realizacji zamówienia wynosił do 15 dni roboczych od daty zawarcia umowy.6.Zamawiający wymaga, by wykonawca złożył wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe.7.Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego, Zamawiający żąda złożenia dokumentacji technicznej potwierdzającej spełnienie wymaganych parametrów techniczno-użytkowych przez oferowany przedmiot zamówienia. 8.Przez dokumentację techniczną Zamawiający rozumie w szczególności: a)specyfikacje techniczne udostępniane przez producentów lub dystrybutorów, b)karty katalogowe producenta lub dystrybutora, c)opisy lub karty katalogowe sporządzone własnoręcznie przez Wykonawcę na ich podstawie wraz ze wskazaniem źródeł pochodzenia przedstawionych informacji, np. adres strony www.producenta lub dystrybutora. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje produkty własne, nie mogą one naruszać majątkowych praw autorskich osób trzecich. 9.Specyfikacje techniczne lub inne dokumenty ponadto muszą zawierać nazwę producenta zaoferowanego produktu oraz model lub typ lub inne dane identyfikujące produkt u producenta, oraz wskazanie pozycji formularza rzeczowo-cenowego której dotyczą.10.Wskazane źródła informacji, na podstawie których sporządzona została dokumentacja techniczna muszą być weryfikowalne w okresie prowadzonego postępowania. Dokumentacja techniczna musi potwierdzać wszystkie wymagane parametry techniczne przedmiotu wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme