594694-2026 - Ergebnis
Slowenien – Versorgungsunternehmen – KONCESIJA ZA OPRAVLJANJE IZBIRNE LOKALNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE DISTRIBUCIJE TOPLOTE NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI (ZA NASELJA ŽELEZNIKI, STUDENO IN SELCA)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONCESIJA ZA OPRAVLJANJE IZBIRNE LOKALNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE DISTRIBUCIJE TOPLOTE NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI (ZA NASELJA ŽELEZNIKI, STUDENO IN SELCA)
Beschreibung: KONCESIJA ZA OPRAVLJANJE IZBIRNE LOKALNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE DISTRIBUCIJE TOPLOTE NA OBMOČJU OBČINE ŽELEZNIKI (ZA NASELJA ŽELEZNIKI, STUDENO IN SELCA)
Zentrale Elemente des Verfahrens: Predmet javnega razpisa je izbira izvajalca za izvajanje koncesije za opravljanje izbirne lokalne gospodarske javne službe distribucije toplote na območju Občine Železniki (zaokroženo območje občine: naselja Železniki, Studeno in Selca). Koncesija se podeli za obdobje 15 let. Trajanje koncesije bo podrobneje urejeno v koncesijski pogodbi. Opravljanje izbirne lokalne gospodarske javne službe distribucije toplote na območju Občine Železniki je podrobneje opredeljeno v Odloku o predmetu in pogojih za podelitev koncesije za opravljanje izbirne lokalne gospodarske javne službe distribucije toplote na območju Občine Železniki (Uradni list RS, št.36/2010; v nadaljnjem besedilu: Odlok) in v področnih predpisih, ki urejajo predmetno javno službo.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 549829