594700-2026 - Wettbewerb
Polen – Juristische Beratung und Vertretung – Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa prawna Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżącą obsługę prawną Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa Urzędu m.st. Warszawy w obszarze wykonywania zadań, wynikających z regulaminu organizacyjnego Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Interne Kennung: ZP/JK/271/III-128/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp) prowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego. Główne aspekty procedury opisane w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie usług prawnych na potrzeby Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa”