2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestellen en leveren van drukwerken
Beschreibung: Het AZ Sint-Maria vzw beschikt over een uitgebreid gamma drukwerken specifiek gelinkt aan de Ziekenhuisactiviteit evenals een gamma courante drukwerken die het Ziekenhuis wenst uit te besteden. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van 2 jaar en kan 2 maal stilzwijgend verlengd worden met 12 maanden. De opdracht beoogt de implementatie van een totaal oplossing voor het bestellen, via een webplatform, en het leveren van drukwerken.
Interne Kennung: PPP0QX-311/6162/AZSINTMARIA/2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DRUK- EN KOPIEERWERKEN
Beschreibung: Het drukwerk omvat brochures, folders, affiches, naamkaartjes, verpleegdossiers, diverse aanvraagdocumenten, doorschrijfformulieren, briefpapier met logo en voetnoot e.d.
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2026-001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Als optie wordt aan de Ondernemer ondersteuning gevraagd bij het opzetten van een webshop binnen de ICT-omgeving van het Ziekenhuis. Hierbij wordt de bestelmodule geïntegreerd met interne systemen (zoals gebruikersbeheer, goedkeuringsflows, budgetopvolging, enz.). De Ondernemer specifieert in zijn offerte de voor- en nadelen voor de gebruiker van het Ziekenhuis en de Ondernemer zelf, indien zou gewerkt worden met een interne webshop. Tevens geeft de Ondernemer de kost weer die gepaard gaat met het opzetten van deze bestelmodule en de ondersteuning gedurende de looptijd van de overeenkomst.)
Los: LOT-0002
Titel: OMSLAGEN
Beschreibung: Het drukwerk omvat omslagen met logo in diverse formaten.
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2026-001_2