2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisch vastgoed Hogeschool Utrecht - locatie Amersfoort
Beschreibung: De Opdracht richt zich op de meerjaren-onderhoudswerkzaamheden (MJO), de samenvallende verduurzamende maatregelen en huisvestingsvraagstukken van de locatie van Hogeschool Utrecht aan de De Nieuwe Poort 21 in Amersfoort. De in de aankondiging genoemde geraamde waarde betreft het maximale bedrag (plafondbedrag) inclusief btw. Werkzaamheden in het pand conform bestek en tekeningen, uit te voeren in de zomer van 2027 en afronding aan het einde van het zomerreces in 2028.
Interne Kennung: HU.INK.2026.006
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HU.INK.2026.006
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45351000 Mechanical engineering installation works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1