See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie inzake het transporteren en verwerken van drukhouders afkomstig van diverse Midwaste leden
Beschreibung: De opdracht betreft het volledig ontzorgen van Midwaste en haar leden voor de stroom lachgasflessen, bestaande uit: het op afroep en/of planmatig transporteren van lachgasflessen vanaf de aangewezen locaties van de leden naar de verwerkingslocatie van de betreffende opdrachtnemer; het verwerken van de ingezamelde lachgasflessen, inclusief de gecontroleerde ontleding van het lachgas en, waar van toepassing, het onklaar maken en verwerken van de bijbehorende verpakkingen/houders, conform de vigerende wet- en regelgeving; het ter beschikking stellen, plaatsen, ophalen, wisselen en onderhouden van gaascontainers (kooien/gaascontainers) op de locaties van de leden, in aantallen die aansluiten bij het aanbod; het voeren van een volledige keten- en afvalstroomadministratie en het aanleveren van periodieke rapportages en prestatieverklaringen per afvoer aan Midwaste. Beide overeenkomsten treden in werking op 1 oktober 2026 en zijn aangegaan voor een periode van twee (2) jaar, derhalve eindigend op 31 oktober 2028. De overeenkomsten kunnen eenmalig, onder gelijkblijvende voorwaarden, eenzijdig door Midwaste worden verlengd met een periode van twee (2) jaar. Midwaste geeft uiterlijk drie (3) maanden voor de einddatum aan of zij van deze verlengingsoptie gebruik wenst te maken. Na deze eerste verlenging kunnen de overeenkomsten vervolgens eenmalig worden verlengd met een periode van twee (2) jaar, met wederzijds (tweezijdig) akkoord van beide partijen. De hierboven genoemde beoogde ingangsdatum staat onder voorbehoud van het verstrijken van de hieronder genoemde opschortende termijn zonder ontvangen bezwaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
594720-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000