594748-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Nutzfahrzeuge – Technologická vozidla
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologická vozidla
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou jednotlivé dodávky technologických vozidel kategorie N1 a N2 včetně zaškolení 6 pracovníků zadavatele.
Interne KennungN-DO-7-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 Dodávka technologického vozidla do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je 5 technologických vozidel do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou.
Interne KennungN-DO-7-2025-I
LosLOT-0003
TitelČást 3 Dodávka technologického vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou 3 technologická vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-7-2025-III
LosLOT-0002
TitelČást 2 Dodávka elektrického technologického vozidla 4t furgon
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou 4 elektrická technologická vozidla do 4t typu furgon. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-7-2025-II
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge