594748-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa sprzętu komputerowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aktualnie użytkowanego systemu ochrony sieci w zakresie routingu, firewall’a, IPSec VPN, antywirusa, IPS, kontroli aplikacji oraz bezpiecznych tuneli VPN o kolejne urządzenia sieciowe, określone w załączniku nr 2A-B do SWZ, zwane dalej „urządzeniami”. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2025), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, pełne wdrożenie urządzeń do systemu wraz z przeniesieniem konfiguracji oraz szkolenie administratorów. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 3) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A-B do SWZ 4) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem: a) część A: urządzenia realizujące funkcję firewall - 3 szt., wkładki światłowodowe – 40 szt. b) część B: przełączniki - 12 szt., wkładki światłowodowe – 30 szt. 5) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 6) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 6) Termin realizacji zamówienia: do 10 tygodni od daty otrzymania zamówienia. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w stosunku do wymaganego terminu. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej. 8) Adres dostawy i montażu: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Administracji Sieci i Usług Sieciowych, Ul. Bankowa 14 pok. 411b, 40-007 Katowice 9) Wymagany minimalny termin gwarancji oraz wsparcia technicznego: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. Przez wsparcie techniczne Zamawiający rozumie dostęp do aktualizacji oprogramowania, zdalną pomoc oraz naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku jego wadliwości. Wsparcie musi być świadczone przez podmiot posiadający certyfikat ISO 9001 lub równoważny w zakresie świadczenia usług serwisowych. Zgłoszenia serwisowe muszą być przyjmowane w języku polskim w trybie 24x7 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) przez dedykowany serwisowy moduł internetowy oraz infolinię. 10) Wymagany czas reakcji serwisu: nie dłuższy niż 1 godzina – reakcja w postaci połączenia telefonicznego lub odpowiedzi w portalu serwisowym. 11) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 12) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ) 13) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w zakresie danej części postępowania.
Vorherige Bekanntmachung503468-2026
Interne KennungDZP.382.2.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0004
Titelczęść A: urządzenia realizujące funkcję firewall - 3 szt., wkładki światłowodowe – 40 szt.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aktualnie użytkowanego systemu ochrony sieci w zakresie routingu, firewall’a, IPSec VPN, antywirusa, IPS, kontroli aplikacji oraz bezpiecznych tuneli VPN o kolejne urządzenia sieciowe, określone w załączniku nr 2A do SWZ (urządzenia realizujące funkcję firewall - 3 szt., wkładki światłowodowe – 40 szt.) Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2025), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, pełne wdrożenie urządzeń do systemu wraz z przeniesieniem konfiguracji oraz szkolenie administratorów. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A do SWZ; 4) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5) Termin realizacji zamówienia: do 10 tygodni od daty otrzymania zamówienia. 6) Adres dostawy i montażu: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Administracji Sieci i Usług Sieciowych, Ul. Bankowa 14 pok. 411b, 40-007 Katowice 7) Wymagany minimalny termin gwarancji oraz wsparcia technicznego: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. Przez wsparcie techniczne Zamawiający rozumie dostęp do aktualizacji oprogramowania, zdalną pomoc oraz naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku jego wadliwości. Wsparcie musi być świadczone przez podmiot posiadający certyfikat ISO 9001 lub równoważny w zakresie świadczenia usług serwisowych. Zgłoszenia serwisowe muszą być przyjmowane w języku polskim w trybie 24x7 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) przez dedykowany serwisowy moduł internetowy oraz infolinię. 8) Wymagany czas reakcji serwisu: nie dłuższy niż 1 godzina – reakcja w postaci połączenia telefonicznego lub odpowiedzi w portalu serwisowym.
Interne Kennungczęść A
LosLOT-0005
Titelczęść B: przełączniki - 12 szt., wkładki światłowodowe – 30 szt.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa aktualnie użytkowanego systemu ochrony sieci w zakresie routingu, firewall’a, IPSec VPN, antywirusa, IPS, kontroli aplikacji oraz bezpiecznych tuneli VPN o kolejne urządzenia sieciowe, określone w załączniku nr 2B do SWZ (przełączniki - 12 szt., wkładki światłowodowe – 30 szt.) Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2025), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, pełne wdrożenie urządzeń do systemu wraz z przeniesieniem konfiguracji oraz szkolenie administratorów. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzeń oraz wsparcie techniczne świadczone w języku polskim. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2B do SWZ; 4) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5) Termin realizacji zamówienia: do 10 tygodni od daty otrzymania zamówienia. 6) Adres dostawy i montażu: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Administracji Sieci i Usług Sieciowych, Ul. Bankowa 14 pok. 411b, 40-007 Katowice 7) Wymagany minimalny termin gwarancji oraz wsparcia technicznego: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. Przez wsparcie techniczne Zamawiający rozumie dostęp do aktualizacji oprogramowania, zdalną pomoc oraz naprawę lub wymianę urządzenia w przypadku jego wadliwości. Wsparcie musi być świadczone przez podmiot posiadający certyfikat ISO 9001 lub równoważny w zakresie świadczenia usług serwisowych. Zgłoszenia serwisowe muszą być przyjmowane w języku polskim w trybie 24x7 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) przez dedykowany serwisowy moduł internetowy oraz infolinię. 8) Wymagany czas reakcji serwisu: nie dłuższy niż 1 godzina – reakcja w postaci połączenia telefonicznego lub odpowiedzi w portalu serwisowym.
Interne Kennungczęść B