2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/102/26 Dostawa gazów ciekłych i sprężonych wraz z dzierżawą butli, zbiorników tlenowych i zbiornika ciekłego azotu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa gazów ciekłych i sprężonych wraz z dzierżawą butli, zbiorników tlenowych i zbiornika ciekłego azotu do siedziby Zamawiającego – Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: Brak możliwości racjonalnego podziału na pakiety
Interne Kennung: ZP/CZD/102/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa gazów ciekłych i sprężonych oraz dzierżawa butli i zbiorników tlenowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów ciekłych i sprężonych oraz dzierżawa butli i zbiorników tlenowych do siedziby Zamawiającego – Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. 1.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do swz - Opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 5 do swz – Formularzu cenowym. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: •Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. •Transport oraz rozładunek dostarczonego towaru w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Instytutu. •Dzierżawę butli, zbiorników tlenowych, zbiornika ciekłego azotu oraz niezbędnej infrastruktury technicznej. •Odbiór pustych butli oraz wymianę na pełne. •Utrzymanie ciągłości dostaw gazów medycznych i technicznych przez cały okres obowiązywania umowy. UWAGA: Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Wizja odbędzie się w obecności pracownika Działu Zarządzania Infrastrukturą. Termin wizji lokalnej 03.09.2026 r. (czwartek) lub 07.09.2026r. (poniedziałek) Zainteresowani powinni zgłosić się o godzinie 10:00 do budynku K, pokój 116. – Sekcja Nadzoru Technicznego W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień i odpowiadał na pytania, wszelkie pytania należy kierować do Zamawiającego w trybie art. 135 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Dostawa gazów ciekłych i sprężonych oraz dzierżawa butli i zbiorników tlenowych.