See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup gazów medycznych i technicznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Zakup gazów medycznych, gazów technicznych, dzierżawy butli, zbiorników ciekłego tlenu medycznego i zbiorników ciekłego azotu, transportu przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 464567-2026
Interne Kennung: MSB/PN/31/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Gazy medyczne i techniczne
Beschreibung: Gazy medyczne i techniczne
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Gazy medyczne
Beschreibung: Gazy medyczne
Interne Kennung: Część nr 2