See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw werkplaats en kantoorhuisvesting Olivijnstraat Alkmaar
Beschreibung: In 2022 heeft HVC de inzamelactiviteiten van Stadswerk072 overgenomen. Als onderdeel van deze overname is tevens de werkplaats aan de Herculesstraat overgenomen. Deze locatie is echter niet beschikbaar als structurele huisvestingsoplossing voor HVC. Om te voorzien in een toekomstbestendige huisvesting is in 2023 een bouwkavel aangekocht aan de Olivijnstraat te Alkmaar. Op basis van nader onderzoek is besloten om de BU Inzameling, inclusief werkplaatsfunctie, gezamenlijk te huisvesten met de BU Logistiek in één nieuw te realiseren bedrijfsgebouw op deze locatie. Met de ontwikkeling van deze nieuwbouw worden alle medewerkers van Logistiek en Inzameling Alkmaar, inclusief het bijbehorende materieel en wagenpark, op één centrale locatie ondergebracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45213252 Bau von Werkstätten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45213252 Trabajos de construcción de talleres
5. Lote
Lote: LOT-0000