2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van tentzeilen
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2,20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Het betreft het fabriceren en leveren van tentzeilen senior voor een totaalbedrag van maximum 500.000 euro inclusief btw en alle kosten inbegrepen. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 3.
Interne Kennung: 2026/CJM/ULDK/2/TENTZEILEN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/CJM/ULDK/2/TENTZEILEN - 1
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2,20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Het betreft het fabriceren en leveren van tentzeilen senior voor een totaalbedrag van maximum 500.000 euro inclusief btw en alle kosten inbegrepen. De opdracht is niet opgedeeld in percelen.
Interne Kennung: 1