See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP.281.59.2026 – Dostawa rękawic diagnostycznych dla Instytutu „CZMP”
Beschreibung: Dostawa rękawic diagnostycznych dla Instytutu „CZMP”
Interne Kennung: SZP.281.59.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Rękawice diagnostyczne, niesterylne, lateksowe bezpudrowe
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, lateksowe bezpudrowe
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe I
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe I
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe II
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe II
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe, z przedłużonym mankietem
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe, z przedłużonym mankietem
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niesterylne
Beschreibung: Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niesterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Rękawice diagnostyczne lateksowe bezpudrowe, z przedłużonym mankietem, przeznaczone do procedur o podwyższonym ryzyku zakażenia
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne lateksowe bezpudrowe, z przedłużonym mankietem, przeznaczone do procedur o podwyższonym ryzyku zakażenia
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Rękawice nitrylowe produkowane bez akceleratorów chemicznych
Beschreibung: Rękawice nitrylowe produkowane bez akceleratorów chemicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Rękawice nitrylowe z warstwą ochronno-nawilżającą z owsa
Beschreibung: Rękawice nitrylowe z warstwą ochronno-nawilżającą z owsa
Interne Kennung: Pakiet nr 8