See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY OLEJU NAPĘDOWEGO TRANSPORTEM WYKONAWCY
Beschreibung: 1. Głównym przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wraz z transportem oleju napędowego, w ilości szacunkowej 2 350 000 l, przeznaczonego do zasilania spalinowych silników wysokoprężnych określonego kodem wg CPV – 09134100 – 8; 2. Oferowane przez wykonawcę paliwo będące przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania jakościowe według Polskiej Normy PN-EN 590 dla oleju napędowego oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015 roku, poz. 1680 ze zm.), przy czym oferowany olej musi być zgodny w dniu upływu składania ofert, z aktualnie obowiązującymi przepisami w tym zakresie; 3. Dodatkowym wymaganiem Zamawiającego jest aby Wykonawca był przygotowany w okresie zimowym na dostawy oleju napędowego o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych; 4. Oferowany olej napędowy musi pochodzić z bieżącej produkcji, być czysty mikrobiologicznie oraz odporny na ewentualne skażenia biologiczne, w całym łańcuchu dystrybucji oraz w instalacji paliwowej autobusów. 5. Dodatki uszlachetniające podnoszące jakość oleju napędowego dodawane do oferowanego i dostarczanego oleju napędowego muszą być kompatybilne z olejami smarowymi silników. 6. Zamawiający informuje że pobór próbek i ich przechowywanie będzie zgodny z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dn. 1 września 2009 r. w sprawie sposobu pobierania próbek paliw ciekłych i biopaliw ciekłych (Dz.U.2014.1035). 7. Pozostałe elementy uszczegóławiające przedmiot zamówienia zawarto w dokumentach załączonych do SWZ, w szczególności w umowie stanowiącej załącznik nr 14 do SWZ 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych i wariantowych – przewidujących odmienny niż określony w niniejszej specyfikacji sposób wykonania zamówienia. 9. Zakupione paliwo przez Zamawiającego użytkowane będzie tylko i wyłącznie na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 393930-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NA DOSTAWY OLEJU NAPĘDOWEGO TRANSPORTEM WYKONAWCY
Interne Kennung: KPK/ZP/ON/85/26