2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Leasing operacyjny niekonsumencki 1 (jednego) fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do odbioru odpadów o napędzie CNG o DMC 26 ton. Przedmiot zamówienia jest sklasyfikowany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (Klasyfikacja CPV) pod kodem 66114000-2 (Usługi leasingowe). 2. Przedmiotem zamówienia nie jest ubezpieczenie leasingowanego pojazdu. Zamawiający będzie samodzielnie ubezpieczał leasingowany pojazd. Polisa ubezpieczeniowa zostanie wystawiona na Wykonawcę jako właściciela pojazdu. Dlatego wykonawcy nie mają w swoich ofertach uwzględniać kosztów ubezpieczenia leasingowanego pojazdu. Zamawiający deklaruje wkład własny w wysokości do 10% wartości zakupu. Zamawiający dopuszcza wniesienie wkładu własnego po podpisaniu umowy leasingu, a przed protokolarnym odbiorem przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. Ponadto Zamawiający wyraża zgodę na zapłatę pierwszej raty leasingu w tym samym miesiącu, w którym nastąpi protokolarny odbiór przez Zamawiającego przedmiotu leasingu. 3. Okres leasingu wynosi 60 miesięcy licząc od daty protokolarnego przekazania Zamawiającemu przedmiotu leasingu. Uwaga: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ dostępny pod linkiem:https://josephine.proebiz.com/pl/profile/1230878675
Interne Kennung: 08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 08/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001