2. Verfahren
Verfahren
Titel: 19_PN_2026_FENIX AOS ROZBUDOWA Systemu Rezonansu Mag
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu rezonansu magnetycznego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II, o rozwiązania oparte o AI z zakresu planowania badania, akwizycji i rekonstrukcji obrazu, automatyczna analiza danych, generowanie alertów dotyczących pilnych przypadków. Oferowane narzędzia i urządzenia muszą być kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemów Canon Medical Systems: system rezonansu magnetycznego Vantage Orian, numer seryjny S1A1972029 system postprocessingu Vitrea Advanced Visualization (S/N: 511541025), oraz zapewniać ich prawidłową współpracę technologiczną i funkcjonalną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jednolitą całość funkcjonalną i technologiczną. Zakres zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącego systemu rezonansu magnetycznego o rozwiązania oparte na AI, które muszą być w pełni kompatybilne i zintegrowane z posiadanymi systemami Canon Medical Systems. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 63 ust 1 Ustawy Pzp. składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej SP ZOZ MSWiA w Kielcach dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswiakielce
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
594817-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Description1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu rezonansu magnetycznego dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II, o rozwiązania oparte o AI z zakresu planowania badania, akwizycji i rekonstrukcji obrazu, automatyczna analiza danych, generowanie alertów dotyczących pilnych przypadków. Oferowane narzędzia i urządzenia muszą być kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemów Canon Medical Systems:  system rezonansu magnetycznego Vantage Orian, numer seryjny S1A1972029  system postprocessingu Vitrea Advanced Visualization (S/N: 511541025), oraz zapewniać ich prawidłową współpracę technologiczną i funkcjonalną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi jednolitą całość funkcjonalną i technologiczną. Zakres zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącego systemu rezonansu magnetycznego o rozwiązania oparte na AI, które muszą być w pełni kompatybilne i zintegrowane z posiadanymi systemami Canon Medical Systems. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy