See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MELIORACIJOS STATINIŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Beschreibung: 1 PIRKIMO DALIS. Planuojama rekonstruoti: 20,20 km melioracijos griovių ir juose esančių statinių, sausinimo siurblinė – 1 vnt. ir vandens pralaidų – 21 vnt. (schemos pridedamos). 2 PIRKIMO DALIUS. Planuojama rekonstruoti: 17,95 km melioracijos griovių ir juose esančių statinių, drenažo 224 vnt., hidrotechnikos statinių 18 vnt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projekto „Kaišiadorių rajone esančių, valstybei nuosavybės teise priklausančių, blogos būklės melioracijos inžinerinių statinių rekonstravimas“ rekonstruojamų objektų techninės priežiūros paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Projekto „Kaišiadorių rajono savivaldybės dalies blogos būklės melioracijos griovių ir juose esančių statinių rekonstrukcija“ rekonstruojamų objektų techninės priežiūros paslaugos
Interne Kennung: 2