2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, mienia oraz pojazdów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: "Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, mienia oraz pojazdów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku". Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące części: CZĘŚĆ I – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, w tym: 1.1.1. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych; 1.1.2. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem; 1.1.3. nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Zamawiającego działalności leczniczej; 1.2. CZĘŚĆ II – ubezpieczenie mienia, w tym: 1.2.1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; 1.2.2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; 1.2.3. ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego; 1.3. CZĘŚĆ III – ubezpieczenie komunikacyjne, w tym: 1.3.1. ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego; 1.3.2. ubezpieczenie auto casco; 1.3.3. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; 1.3.4. ubezpieczenie świadczenia assistance; 1.4. CZĘŚĆ IV – ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych: 1.4.1. ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 1 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 2 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 3 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 4 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.4.
Interne Kennung: DZP-271-10-U/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 PZP, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Zgodnie z art. 20 ust. 1 i 2 PZP postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się pisemnie, w języku polskim. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający będzie stosował tzw. „odwróconą kolejność oceny ofert” zgodnie z dyspozycją z art. 139 PZP. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 257 pkt 1 PZP, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, który podlega wykluczeniu na podstawie: - art. 108 ust. 1 ustawy PZP; - art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP; - art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej; - art. 5k Rozporządzenia (UE ) 833/2014 zmienionego Rozporządzeniem (UE) 2022/576.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 1 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.1
Interne Kennung: Część 1 – UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – UBEZPIECZENIE MIENIA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 2 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.2.
Interne Kennung: Część 2 – UBEZPIECZENIE MIENIA
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 –UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 3 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.3.
Interne Kennung: Część 3 –UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – UBEZPIECZENIE RYZYK CYBERNETYCZNYCH
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący Części 4 zawarty jest w Części poufnej SWZ, w Załączniku nr 1.4.
Interne Kennung: Część 4 – UBEZPIECZENIE RYZYK CYBERNETYCZNYCH