See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT VOOR PRODUCTIE EN LEVERING VAN DRINKWATER MET GEZUIVERD EFFLUENT ALS BRON IN DE REGIO’S ZUIDWEST-LIMBURG EN REGIO LANDEN-ZOUTLEEUW
Beschreibung: De Watergroep is verantwoordelijk voor de drinkwaterlevering in de regio Zuidwest Limburg (regio Sint-Truiden) en de regio Landen-Zoutleeuw. Beide regio’s zijn momenteel 100% afhankelijk van lokale grondwaterwinningen voor de drinkwatervoorziening. Daarom wordt actief gezocht naar mogelijkheden om het effluent van bestaande huishoudelijke waterzuiveringen (beheerd door Aquafin) of van industriële afvalwaterzuiveringsinstallaties verder op te werken tot drinkwater via een doorgedreven drinkwaterzuivering. De opdracht zal bestaan uit twee gedeelten: vast en voorwaardelijk gedeelte.
Interne Kennung: 20230189
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20230189 - 1
Interne Kennung: 1