See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicamente pentru sange pentru organele hematopoietice si pentru sistem cardiovascular -Acord cadru pentru o perioada de 24 luni cu un singur operator economic.Orice operator economic interesat va depune oferta si poate adresa, autoritatii contractante.
Beschreibung: Medicamente pentru sange pentru organele hematopoietice si pentru sistem cardiovascular -Acord cadru pentru o perioada de 24 luni cu un singur operator economic - orice Operator economic interesat in a depune oferta poate adresa Autoritatii contractante solicitari de clarificari pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari pana in a 11-a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Acenocumarolum Comprimate 2 MG
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 2000 comprimate - Cantitate maxima 4000 comprimate
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 Acenocumarolum Comprimate 4 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 4500 comprimate - Cantitate maxima 9000 comprimate
Los: LOT-0003
Titel: 3 Acid Acetylsalycilicum Comprimate 75 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 75000 comprimate - Cantitate maxima 150000 comprimate
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Acid Omega -3- Esteri Etilici 90
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 5000 Capsule - Cantitate maxima 10000 Capsule
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 Acidum ascorbicum + rutozida Tb 20 mg/ 50 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 1250 Tablete - Cantitate maxima 2500 tablete
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Allopurinolum Comprimate 100 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 27500 Comprimate - Cantitate maxima 55000 Comprimate
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Amiodarona Fi 150 mg/3 ml
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 750 fiole - Cantitate maxima 1500 fiole
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Amiodarona Comprimate 200 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minimma 5000 Comprimate -Cantitate maxima 10000 Comprimate
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Amlodipinum Comprimate 10 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 5000 - Cantitate maxima 10000
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Amlodipinum Comprimate 5 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 9000 comprimate - Cantitate maxima 18000 comprimate
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Apixaban Comprimate 5 mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 20500 comprimate - cantitate maxima 41000 comprimate
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Apixaban Comprimate 2,5mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 10500 comprimate - cantitate maxima 21000 comprimate
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Aspartat de potasiu 39mg + Aspartat de magnesiu 12mg ( Aspacardin) Comprimate 39/12mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 26000 comprimate -cantitate maxima 52000 comprimate
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Atorvastatin+Amlodipin Comprimate 10+5mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1500 comprimate - cantitate maxima 3000 comprimate
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Atorvastatin+Amlodipin Comprimate 10+10mg
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Atorvastatin+Amlodipin Comprimate 20+5mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1500 comprimate -cantitate maxima 3000 comprimate
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Atorvastatin+Amlodipin Comprimate 20+10mg
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Atorvastatinum Comprimate 20 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 31500 comprimate -cantitate maxima 63000 comprimate
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Atorvastatinum Comprimate 40 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 20000 comprimate - cantitate maxima 40000 comprimate
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Atorvastatinum Comprimate 80 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1000 comprimate -cantitate maxima 2000 comprimate
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21 Atorvastatinum + Ezetimibum Comprimate 10/10mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 2750 comprimate - cantitate maxima 5500 comprimate
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Atorvastatinum + Ezetimibum Comprimate 20/10mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 4000 comprimate - cantitate maxima 8000 comprimate
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Atorvastatinum + Ezetimibum Comprimate 40/10mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 3000 comprimate -cantitate maxima 6000 comprimate
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Bicarbonat De Sodiu Fio 84mg/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 200 fiole-cantitate maxima 400 fiole
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Bisoprololum Comprimate 10 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 4500 comprimate -cantitate maxima 9000 comprimate
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Bisoprololum Comprimate 2,5 mg
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Bisoprololum Comprimate 5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 28919 comprimate - 57838 comprimate
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Candesartan Comprimate 32 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 4000 comprimate -cantitate maxima 8000 comprimate
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Candesartan Comprimate 16 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 15000 comprimate -cantitate maxima 30000 comprimate
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Candesartanum Comprimate 8mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 2500 comprimate - Cantitate maxima 5000 comprimate
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Captoprilum Comprimate 25 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1750 comprimate -Cantitate maxima 3500 comprimate
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Captoprilum Comprimate 50 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1750 comprimate -cantitate maxima 3500 comprimate
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Carbazocromii salicilas Fi 0,3 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 2000 fiole - cantitate maxima 4000 fiole
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Carvedilolum Comprimate 12,5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 5500 comprimate - cantitate maxima 11000 comprimate
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Carvedilolum Comprimate 6,25 mg 1
Beschreibung: la acord cadru cantitate minima 10000 comprimate - cantitate maxima 20000 comprimate
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Cilostazolum Comrimate 100mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 6000 comprimate - cantitate maxima 12000 comprimate
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Clonidinum Comprimate 0,15 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 600 comprimate - cantitate maxima 1200 comprimate
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Clopidogrelum Comprimate 75 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 16000 comprimate -cantitate maxima 32000
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Dabigatran Comprimate 150 mg
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Dabigatran Comprimate 110 mg
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Digoxinum Comprimate 0,25 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 2500 comprimate -cantitate maxiima 5000 comprimate
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Digoxinum Fi 0,5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 500 fiole-cantitate maxima 1000 fiole
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Diltiazemum Comprimate 60 mg
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Diosminum Comprimate 1000mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 23000 comprimate - cantitate maxima 46000 comprimate
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Urapidil Fi 25 mg/5 ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 100 fiole-cantitate maxima 200 fiole
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Enalaprilum Comprimate 10 mg
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Enalaprilum Comprimate 20 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 2000 comprimate -cantitate maxima 4000 comprimate
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Enalaprilum Comprimate 5 mg
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Enalaprilum fiole Fi 1,25 mg / ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 400 fiole-cantitate maxima 800 fiole
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Enoxaparinum sodica Seringa Umpluta 4000UI
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1500 seringa umpluta - cantitate maxima 3000 seringa umpluta
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Enoxaparinum sodica Seringa Umpluta 6000Ui
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 2000 seringa umpluta - cantitate maxima 4000 seringa umpluta
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Enoxaparinum sodica Seringa Umpluta 80
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1500 Seringa Umpluta - cantitate maxima 3000 Seringa Umpluta
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Etamsylatum Fi 250 mg/ 2 ml
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1250 Fi - cantitate maxima 2500 Fi
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Felodipinum Comprimate 10 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 750 Comprimate - cantitate maxima 1500 Comprimate
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Felodipinum Comprimate 2,5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 500 Comprimate - cantitate maxima 1000 Comprimate
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Felodipinum Comprimate 5 mg
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Fenofibratum Comprimate 145mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 12000 Comprimate - cantitate maxima 24000 Comprimate
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Furosemidum Fi 20 mg/2 ml
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 9000 Fi - cantitate maxima 18000 Fi
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Furosemidum Comprimate 40 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 12500 Comprimate - cantitate maxima 25000 Comprimate
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Heparinum Flac 5000ui/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1000 Flac - cantitate maxima 2000 Flac
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Indapamidum Comprimate 1,5 SR
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 32500 Comprimate - cantitate maxima 65000 Comprimate
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Irbesartan 150mg+Hidroclorotiazide 12.5mg Comprimate
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 2500 Comprimate - cantitate maxima 5000 Comprimate
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Irbesartanum Comprimate 150 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1750 - cantitate maxima 3500
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Isosorbidi Mononitras Cps 40 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 5000 capsule - cantitate maxima 10000 capsule
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Ivabradina comprimate 7,5mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 400 comprimate - cantitate maxima 800 comprimate
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Ivabradina Comprimate 5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 4500 Comprimate - cantitate maxima 9000 Comprimate
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Lercarnidipină Comprimate 10 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 10000 Comprimate - cantitate maxima 20000 Comprimate
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Lercarnidipină Comprimate 20 mg
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Lisinoprilum Comprimate 10mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 1000 Comprimate - cantitate maxima 2000 Comprimate
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Lisinoprilum Comprimate 20 mg
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Methyldopum Cpr 250mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 800 cpr - cantitate maxima 1600 cpr
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Metoprolol succinat Comprimate 100 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 3500 Comprimate - cantitate maxima 7000 Comprimate
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Metoprolol succinat Comprimate 50 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 28000 Comprimate - cantitate maxima 56000 Comprimate
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Metoprolol Tartrat Fi 1 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 500 Fi - cantitate maxima 1000 Fi
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Metoprololum Comprimate 25 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 15000 Comprimate - cantitate maxima 30000 Comprimate
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Moxonidinum Comprimate 0,2 mg
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Moxonidinum Comprimate 0,4 mg
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Nebivololum Comprimate 5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 20000Comprimate - cantitate maxima 40000 Comprimate
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Nifedipinum Comprimate 20 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 600 Comprimate - cantitate maxima 1200 Comprimate
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Nitroglicerinum fi 1 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 300 fi - cantitate maxima 600 fi
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Nitroglycerinum Comprimate 2,6 mg
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Nitroglycerinum Comprimate 0,5 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 30000 Comprimate - cantitate maxima 60000 Comprimate
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Nitroglycerinum spray Flac 0,4mg/dz
Beschreibung: La acord cadru cantitatea minima 150 spray Flac - cantitate maxima 300 spray Flac
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Olemsartan 40mg+Amlodipin 5mg Comprimate 40/5mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 3000 comprimate-cantitate maxima 6000 comprimate
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Olmesartan 40mg+Amlodipin 10mg
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 3000 comprimate - Cantitate maxima 6000 comprimate
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Olmesartan20mg+Amlodipin 5mg Comprimate 20/5mg
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Panangin Forte
Beschreibung: La acord cadru Cantitate minima 14000 comprimate - Cantitate maxima 28000 comprimate
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Pentaeritritil tetranitrat Comprimate 20 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 3250 Comprimate- cantitate Maxima 6500 Comprimate
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Pentoxifylinum Comprimate 400 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 27500 Comprimate - cantitate Maxima 55000 Comprimate
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Pentoxifylinum Fi 5 ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 500 fiole - cantitate maxima 1000 fiole
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Perindoprilum 5 mg +Indapamidum 1.25 mg Comprimate 5/1,25mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 17500 comprimate - cantitate maxima 35000 comprimate
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Perindoprilum 10mg +Indapamidum 2,5mg comprimate 10/2,5
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 12500 comprimate - cantitate maxima 25000 comprimate
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Perindoprilum Comprimate 10 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 7500 comprimate -cantitate maxima 15000 comprimate
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Perindoprilum Comprimate 5 mg
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Phytomenadionum Fi 10 mg/ml
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 1000 fiole - cantitate maxima 2000 fiole
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Propafenona Comprimate 150 mg
Beschreibung: La acord cadru cantitate minima 4500 comprimate - cantitate maxima 9000 comprimate
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Propanololum Comprimate 10 mg
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Propranololum Comprimate 40 mg
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Ramiprilum Comprimate 10 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 4000 Comprimate Maxima 8000 Comprimate
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Ramiprilum Comprimate 2,5 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 3250Comprimate Maxima 6500 Comprimate
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Ramiprilum Comprimate 5 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 7500 Comprimate Maxima 15000 Comprimate
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Rilmenidinum Comprimate 1 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 17500 Comprimate Maxima 35000 Comprimate
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Rivaroxaban Comprimate 20 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 1000 Comprimate Maxima 2000 Comprimate
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Rivaroxaban Comprimate 15 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 2250 Comprimate Maxima 4500 Comprimate
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Rosuvastatin Comprimate 20mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 14000 Comprimate Maxima 28000 Comprimate
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Rosuvastatina + Ezetimib Comprimate 10/10mg
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Rosuvastatina + Ezetimib Comprimate 20/10mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 3750 Comprimate Maxima 7500 Comprimate
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Sacubitrilum+Valsartanum Comprimate 24/26mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 3500 Comprimate Maxima 7000 Comprimate
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Sacubitrilum+Valsartanum Comprimate 49/51mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 2500 Comprimate Maxima 5000 Comprimate
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Simvastatinum Comprimate 20 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 9000 Comprimate Maxima 18000 Comprimate
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Spironolactona 50mg+Furosemid 20 mg Capsule 50/20mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 11000 Comprimate Maxima 22000 Comprimate
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Spironolactonum Comprimate 25 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 12500 Comprimate Maxima 25000 Comprimate
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Sulfat de Atropina Fi 1 mg/ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima200 Fiole Cantitate Maxima 400 Fiole
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Sulfat de Magneziu fiola 250mg/ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 300 Fiole Maxima 600 Fiole
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Sulodexidum Comprimate 250 ULS
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 18000 Comprimate Maxima 36000 Comprimate
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Sulodexidum Fiole 600ULS/2ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 400 Fiole Maxima 800 Fiole
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Tamsulosinum Cpr 0,4mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 4500 Comprimate Maxima 9000 Comprimate
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Telmisartanum Comprimate 40 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 2000 Comprimate Maxima 4000 Comprimate
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Telmisartanum Comprimate 80 mg 170
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Ticagrelor Comprimate 60 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima500 Comprimate Maxima 1000 Comprimate
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Ticagrelor Comprimate 90 mg
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Tribenosid + lidocaina clorhidrat Supozitoare 5+2g
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 1250 Buc. Maxima 2500 Buc.
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Trimetazidinum Comprimate 35 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 42500 Comprimate Maxima 85000 Comprimate
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Valsartan 160mg+Amlodipina 5mg Comprimate 160/5mg
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Valsartan 80mg+Amlodipina 5mg Comprimate 80/5mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 1000Comprimate Maxima 2000 Comprimate
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Verapamilum Comprimate 40 mg
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Verapamilum Comprimate 240 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 750 Comprimate Maxima 1500 Comprimate
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Zofenoprilum Comprimate 30 mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima1500Comprimate Maxima 3000 Comprimate
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Zofenoprilum Comprimate 7,5 mg
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Amlodopina+ vasartan comprimate 10/160mg
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Edoxabanum comprimate 30mg
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Edoxabanum comprimate 60mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 1500 Comprimate Maxima 3000 Comprimate
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Ezetimib comprimate 10mg
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Adenosinum fio 10mg/2ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 100 Fiole Maxima 200 Fiole
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Noradrenalina fio 2mg/ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima100 Fiole Maxima 200 fiole
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Perindoprilum +indapamidum+amlodipinum comprimate 10/2,5/10
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 2025 Comprimate CANTITATE Maxima 4050 Comprimate
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Perindoprilum +indapamidum+amlodipinum comprimate 10/2,5/5
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 1250 Comprimate Maxima 2500 Comprimate
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Perindoprilum +indapamidum+amlodipinum comprimate 5/1,25/5
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 2025 COMPRIMATE Maxima 4050 COMPRIMATE
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Perindoprilum +indapamidum+amlodipinum comprimate 5/1,25/10
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Colchicina comprimate
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 500 Maxima 1000
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: Dobutamina fl 250mg/5ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 250 Maxima 500
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: Clorhidrta de dopamina fio 5mg/ml
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 200 Maxima 400
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: Enalaprilum+nitrendipinum comprimate 10/20mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 300 Maxima 600
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: Triflusalum comprimate 300mg
Beschreibung: La Acord Cadru cantitate Minima 300 comprimate - Cantitate maxima Maxima 600 comprimate
Interne Kennung: 144