594847-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren – DODÁVKA A SERVIS KOGENERAČNÍ JEDNOTKY 1,5 MWE (HAVÍŘOV)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKA A SERVIS KOGENERAČNÍ JEDNOTKY 1,5 MWE (HAVÍŘOV)
BeschreibungPředmětem sektorové veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na dodávku kogenerační jednotky (KGJ) výkonové řady 1,5 MWel a následné poskytování záručního a pozáručního servisu.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121200 Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/26/V00027399
Optionen
Beschreibung der OptionenVýhrada změny dodavatele: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27. Výhrada změny závazku ze smlouvy: viz ZD, část 3, návrh Smlouvy, kap. 21