2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen studiebureau voor de opmaak van het gemeentelijk Beleidsplan Ruimte Lummen met geïntegreerd mobiliteitsluik (incl. plan-MER)
Beschreibung: De opdracht omvat de aanstelling van een studiebureau voor de opmaak van het gemeentelijk Beleidsplan Ruimte Lummen met geïntegreerd mobiliteitsluik en geïntegreerde plan-MER. De opdracht heeft tot doel te komen tot een toekomstgericht, samenhangend en uitvoerbaar kader voor de ruimtelijke ontwikkeling van de gemeente, waarbij de wisselwerking tussen ruimte en mobiliteit centraal staat. De opdracht omvat: • de opmaak van een strategische visie voor ruimte en mobiliteit; • de uitwerking van beleidskaders, waaronder minimaal de thema’s wonen en mobiliteit aan bod komen; • de opmaak van een operationeel mobiliteitsprogramma; • de opmaak van een geïntegreerde plan-MER; • participatie en stakeholder management; • procesbegeleiding en coördinatie van het volledige traject. De opdracht wordt uitgevoerd overeenkomstig de geldende decretale en procedurele bepalingen ter zake. De opdrachtnemer staat in voor de integrale coördinatie van het studieteam en het proces, inclusief de afstemming met eventuele onderaannemers en alle betrokken actoren.
Interne Kennung: PPP068-1282/6115/2026-14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-14_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Verplichte optie 1: Beleidskader groen-blauw netwerk Het groen-blauw netwerk vormt een belangrijk ruimtelijk thema binnen de uitdagingen rond klimaatadaptatie, waterbeheer, biodiversiteit en open ruimte. De analysefase van het beleidsplan moet uitwijzen in welke mate een afzonderlijk beleidskader noodzakelijk en wenselijk is. Om budgettaire flexibiliteit te behouden wordt dit beleidskader als verplichte optie opgenomen. Afzonderlijke prijsopgave door de inschrijver. Verplichte optie 2: Beleidskader economie en bedrijvigheid De gemeente wordt geconfronteerd met ruimtelijke uitdagingen over bedrijvigheid, lokale economie en werkgelegenheid, onder meer met betrekking tot bestaande en toekomstige economische ontwikkelingszones. De analysefase moet toelaten om de noodzaak en gewenste diepgang van een afzonderlijk beleidskader te beoordelen. Om budgettaire flexibiliteit te behouden wordt dit beleidskader als verplichte optie opgenomen. Afzonderlijke prijsopgave door de inschrijver.)
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP068-1282/6115/2026-14
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-14_1
Opciones: