See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do plazmaferezy wraz z najmem separatorów osoczowych
Beschreibung: Dostawa zestawów do plazmaferezy w ilości 9 000 sztuk wraz z najmem separatorów osoczowych w ilości 5 sztuk na okres 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 543831-2026
Interne Kennung: 5/P/2026/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy do plazmaferezy
Beschreibung: Zestawy jednorazowe do plazmaferezy (zestawy jednorazowego użytku do pobierania osocza metodą aferezy, igła do poboru osocza, płyn antykoagulacyjny)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 9 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadania nr 1 polegającego na zwiększeniu ilości dostaw zestawów do plazmaferezy wraz z materiałami eksploatacyjnymi o maksymalnie 20% oraz wydłużeniu terminu realizacji dostaw do maksymalnie 6 miesięcy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji będzie wykonywane na warunkach tożsamych z zamówieniem podstawowym. Szczegółowe zasady uruchomienia i realizacji prawa opcji określają projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Najem separatorów
Beschreibung: Najem 5 (pięciu) separatorów do pobierania osocza metodą aferezy
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Menge: 5 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu najmu urządzeń objętych zadaniem nr 2 o maksymalnie 6 miesięcy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji będzie wykonywane na warunkach analogicznych do zamówienia podstawowego. Szczegółowe zasady realizacji prawa opcji określają projektowane postanowienia umowy.