2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup a podpora softvérových produktov
Beschreibung: Toto oznámenie sleduje zriadenie Dynamického nákupného systému, v ktorom budú podľa operatívnych potrieb obstarávateľskej organizácie obstarávané tovary - softvérové produkty, ale aj služby softvérovej podpory existujúceho softvéru (licencií) verejného obstarávateľa. Viac informácií je uvedených v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 464754
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD), 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48750000 Softwarepaket für das Laden von Speichermedien, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Toto oznámenie sleduje zriadenie Dynamického nákupného systému, v ktorom budú podľa operatívnych potrieb obstarávateľskej organizácie obstarávané tovary - softvérové produkty, ale aj služby softvérovej podpory existujúceho softvéru (licencií) verejného obstarávateľa. Viac informácií je uvedených v súťažných podkladoch. Predmetom zákazky je zakúpenie virtuálnej licencie Cisco FMC.
Interne Kennung: DNS104/SW