594887-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Künstlerische Dienstleistungen – Restaurování kazatelny v kostele Narození Panny Marie ve Štípě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRestaurování kazatelny v kostele Narození Panny Marie ve Štípě
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je restaurování Kazatelny v kostele Narození Panny Marie ve Štípě, která je kulturní památkou zapsanou v ÚSKP ČR pod rej. č. 120427. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne KennungADO/St/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel předpokládá, že každý rok získá dotaci na objem prací cca 1 000 tis. Kč bez DPH. Zadavatel žádá o dotaci v každém roce zvlášť. Jelikož dotace nemá zadavatel předem zajištěny a skutečná výše dotace může být vyšší či nižší, vyhrazuje si tímto zadavatel, v souladu s § 100 zákona, změnit objem prací, které budou v daný rok zhotovitelem prováděny, případně prodloužit dobu realizace díla o další etapu nebo část díla nerealizovat vůbec. Výše finančního objemu prací bude mezi smluvními stranami dohodnuta v podobě dodatku ke smlouvě o dílo, který bude v souladu s výší poskytnuté dotace.