2. Verfahren
Verfahren
Titel: Položková banka testových úloh
Beschreibung: Účelem této nadlimitní veřejné zakázky na dodávky zadávané v jednacím řízení s uveřejněním dle ustanovení § 60 a násl. ZZVZ je uzavření smlouvy na dodávku a zajištění provozu, údržby a rozvoje komplexního informačního systému položkové banky testových úloh (dále jen „Položková banka“). Cílem řešení je nahradit stávající roztříštěnou evidenci moderní, bezpečnou a centralizovanou digitální platformou, která zajistí vysokou kvalitu a transparentnost testovacích procesů. Hlavní funkční celky a moduly: Dodávaný software musí pokrývat kompletní životní cyklus testování prostřednictvím následujících modulů: 1. Modul přípravy a recenzování testových úloh – životní cyklus začíná tvorbou testových úloh, které autoři vytvářejí a posílají je k ověření mezi recenzenty a případně garanta v daném oboru. Při přípravě testových úloh budou autoři moci využít umělou inteligenci. 2. Modul/banka testových úloh – po schválení testové úlohy dojde k začlenění do poolu schválených úloh, ze kterých je následně možné vybírat položky do testů, kontrolovat psychometrické údaje (pokud úloha již byla využita v testu) či případně vyvolat znovu možnost revize otázky. 3. Modul pro sestavení testů – na základě zadání si uživatel vybere ze seznamu vhodné otázky do testu, přičemž opět může využít umělou inteligenci, která například zkontroluje vhodnost testu a případně upozorní na redundanci otázek či otázek, které se navzájem vysvětlují. 4. Modul pro testování – uživatel zde vybere vytvořený test, který chce sdílet formou zkoušení vybraným kandidátům. Po provedení testu dochází v modulu k vyhodnocení a analýze testu a jednotlivých otázek. Informace z analýzy dílčích otázek jsou propsány zpět do banky testových úloh pro případné znovuposouzení. Využití umělé inteligence (AI): Klíčovou součástí řešení je integrace prvků umělé inteligence, která bude sloužit jako podpora autorům při tvorbě otázek, k predikci obtížnosti, identifikaci duplicit či logických rozporů v testech a k optimalizaci struktury testových sad na základě historických dat. Technické a bezpečnostní požadavky: • Interoperabilita: Systém musí disponovat otevřeným rozhraním (API) pro napojení na systémy vysokých škol, zdravotnických zařízení a e-learningové platformy. • Bezpečnost: Řešení musí splňovat standardy kybernetické bezpečnosti a GDPR, zahrnovat dvoufaktorové ověřování (MFA), šifrování dat (at rest i in transit) a detailní auditní logování. • Infrastruktura: Součástí předmětu plnění je i dodávka odpovídajícího hardwarového vybavení (servery, disková úložiště) a síťových prvků nezbytných pro zajištění vysoké dostupnosti a redundance systému. Součástí plnění je rovněž integrace systému do stávající ICT infrastruktury zadavatele, zaškolení jednotlivých uživatelských rolí (administrátor, autor, recenzent, analytik) a zajištění technické podpory v období udržitelnosti projektu.
Interne Kennung: Položková banka testových úloh
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72262000 Software-Entwicklung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72262000 Software-Entwicklung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30211300 Computerplattformen, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur