594911-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ausrüstungen für Turnhallen – Inrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
BeschreibungDe opdracht betreft hoofdzakelijk een levering, bestaande uit het leveren en gebruiksklaar opleveren van de sporttechnische inrichting van Sportzaal Willem-Alexander. De montage- en installatiewerkzaamheden zijn ondersteunend aan de levering en maken hiervan onlosmakelijk onderdeel uit. De gekozen CPV-codes sluiten aan bij de aard van de opdracht en zorgen ervoor dat de aanbesteding vindbaar is voor de relevante markt. De in de inventarisatielijst opgenomen aantallen zijn indicatief. Inschrijvers dienen hun aanbieding hierop te baseren. De definitieve omvang van de levering wordt bepaald aan de hand van de uiteindelijke behoefte van de opdrachtgever binnen de grenzen van de opdracht.
Interne Kennung-1.857.1/00331
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37421000 Turnmatten
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: -1.857.1/00331
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37420000 Equipo de gimnasio
Clasificación adicional (cpv): 37421000 Colchonetas de gimnasia
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1