594914-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice”
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Przedmiotem zamówienia pn.: Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice” jest dostawa sprzętu informatycznego, tj. serwerów oraz skanerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.01 „Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój”, Działanie 01.04 „Cyfryzacja administracji publicznej”, zgodnie ze złożonym wnioskiem o dofinansowanie oraz podpisaną umową o dofinansowanie projektu nr FESL.01.04-IZ.01-0C11/24. 2. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, które będą podlegać uzupełnieniu zgodnie z zapisami SWZ: 1) dla Serwera EZD (pkt 2.1. OPZ) a) oświadczenia producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta, potwierdzające, że w przypadku wystąpienia awarii dysku twardego w urządzeniu objętym aktywnym wparciem technicznym, uszkodzony dysk twardy pozostaje u Zamawiającego; b) oświadczenie producenta potwierdzające, że serwis urządzeń będzie realizowany bezpośrednio przez Producenta i/lub we współpracy z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Producenta; c) certyfikat ISO 9001 oraz ISO-27001 lub równoważne, dla podmiotu serwisującego na świadczenie usług serwisowych; d) certyfikat wydany przez producenta lub deklaracja producenta, potwierdzającą autoryzację dla firmy serwisującej do świadczenia usług serwisowych w imieniu producenta urządzenia; 2) dla Serwera SD (pkt. 2.2 OPZ) a) oświadczenia producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta, potwierdzające, że przypadku wystąpienia awarii dysku twardego w urządzeniu objętym aktywnym wparciem technicznym, uszkodzony dysk twardy pozostaje u Zamawiającego; b) oświadczenie producenta potwierdzające, że serwis urządzeń będzie realizowany bezpośrednio przez Producenta i/lub we współpracy z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Producenta; c) certyfikat ISO 9001 oraz ISO-27001 lub równoważne, dla podmiotu serwisującego na świadczenie usług serwisowych; d) certyfikat wydany przez producenta lub deklaracja producenta, potwierdzającą autoryzację dla firmy serwisującej do świadczenia usług serwisowych w imieniu producenta urządzenia; 3) dla Skanerów dokumentowych A4 a) deklaracja zgodności CE 4) dla Skanera dokumentowego A3 a) deklaracja zgodności CE W przypadku gdy Wykonawca składa w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dokument sporządzony w języku obcym, winien dodatkowo dołączyć jego tłumaczenie na język polski. Zamawiający informuje, iż w przypadku, gdy Wykonawca posiada dokument sporządzony w języku obcym winien przedstawić zamawiającemu zarówno oryginalny dokument (w języku obcym), jak i tłumaczenie dokumentu na język polski. Oba dokumenty (oryginał + tłumaczenie) stanowią nierozerwalną całość. W przypadku gdy Wykonawca załączy tylko tłumaczenie dokumentu (bez oryginału dokumentu), to Zamawiający uzna, iż dokumentacja jest niekompletna. 3. Rozwiązania równoważne. 3.1. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, producenta, dostawcę, homologacje, oznaczenie norm, patenty lub pochodzenia materiałów, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. 3.2. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 3.3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 4. Warunki dotyczące gwarancji jakości Wykonawca zapewni: a) min. 36 miesięczną gwarancję producenta na wykonany przedmiot umowy, w tym użyte materiały i zamontowane urządzenia, licząc od daty dokonania przez Strony protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu umowy – dla serwerów – zgodnie ze złożona ofertą. Gwarancja stanowi jedno z poza cenowych kryteriów oceny ofert; b) 60 miesięczną gwarancję producenta na wykonany przedmiot umowy, w tym użyte materiały i zamontowane urządzenia, licząc od daty dokonania przez Strony protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu umowy – dla skanerów. W ramach udzielonej gwarancji Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania nieodpłatnego przeglądu, serwisu, konserwacji zamontowanych urządzeń w zakresie niezbędnym do zachowania gwarancji udzielonej przez producenta tych urządzeń i rękojmi. Zamawiający ponadto wymaga od Wykonawcy w ramach świadczenia nieodpłatnego serwisu gwarancyjnego: usunięcia wad (w tym awarii) urządzeń, instalacji, w terminie do 14 dni roboczych od chwili zawiadomienia o wadach (czas usunięcia wad, w tym awarii, rozumie się jako czas od chwili zgłoszenia do chwili naprawy na miejscu). 5. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM Wykonawca winien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100);
Interne KennungZP.271.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia pn.: Zakup serwerów oraz skanerów realizowany w ramach projektu „Rozwój e-usług w Gminie Czechowice-Dziedzice” jest dostawa sprzętu informatycznego, tj. serwerów oraz skanerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.01 „Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój”, Działanie 01.04 „Cyfryzacja administracji publicznej”, zgodnie ze złożonym wnioskiem o dofinansowanie oraz podpisaną umową o dofinansowanie projektu nr FESL.01.04-IZ.01-0C11/24. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy Termin zakończenia: do 90 dni od dnia zawarcia umowy