594924-2026 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie gminy Łysomice” oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. 2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ pn. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA oraz załącznik nr 9 do SWZ pn. CHARAKTERYSTYKA GMINY ŁYSOMICE. 3. Cena oferty musi być kompletna, jednoznaczna i ostateczna. Wykonawca kalkuluje cenę na podstawie Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. W wycenie oferty należy uwzględnić wszystkie niezbędne elementy i przewidywane koszty związane z realizacją zadania. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za zbadanie z należytą starannością przedmiotu zamówienia oraz za uzyskanie informacji w odniesieniu do każdego i wszelkich warunków oraz zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość lub charakter oferty lub na realizację przedmiotu zamówienia. 4. Uznaje się, iż złożenie oferty oznacza, że Wykonawcy zapoznali się ze wszelkimi odpowiednimi ustawami i innymi przepisami prawa obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć lub dotyczyć działań i czynności objętych ofertą i wynikającą z niej umową w sprawie zamówienia publicznego. 5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 1) Główny kod CPV: 90513100-7 usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 2) Dodatkowe kody CPV: 90511000-2 - usługi wywozu odpadów 90512000-9 - usługi transportu odpadów 90500000-2 – usługi związane z odpadami 90533000-2 – usługi gospodarki odpadami
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDo udzielenia zamówienia stosuje się przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp oraz w sprawach nieuregulowanych tą ustawą przepisy Kodeksu cywilnego. Postępowanie z uwagi na wartość zamówienia powyżej progu unijnego na usługi, jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 139 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 126 pkt. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie gminy Łysomice” oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ pn. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA oraz załącznik nr 9 do SWZ pn. CHARAKTERYSTYKA GMINY ŁYSOMICE. Cena oferty musi być kompletna, jednoznaczna i ostateczna. Wykonawca kalkuluje cenę na podstawie Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. W wycenie oferty należy uwzględnić wszystkie niezbędne elementy i przewidywane koszty związane z realizacją zadania. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za zbadanie z należytą starannością przedmiotu zamówienia oraz za uzyskanie informacji w odniesieniu do każdego i wszelkich warunków oraz zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość lub charakter oferty lub na realizację przedmiotu zamówienia. Uznaje się, iż złożenie oferty oznacza, że Wykonawcy zapoznali się ze wszelkimi odpowiednimi ustawami i innymi przepisami prawa obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć lub dotyczyć działań i czynności objętych ofertą i wynikającą z niej umową w sprawie zamówienia publicznego.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy tego postępowania