594933-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – ZOO Liberec – Rekonstrukce pavilonu a výběhu žiraf a zeber – stavební práce II
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZOO Liberec – Rekonstrukce pavilonu a výběhu žiraf a zeber – stavební práce II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a rozšíření stávajícího pavilónu žiraf a zeber a rozšíření a stavební úpravy venkovního výběhu pro žirafy a zebry v areálu ZOO Liberec. V pavilón bude ustájeno 5 žiraf a 7 zeber v samostatných prostorách.
Interne KennungZZVZ/0012/25
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001