See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych sterylnych dla USK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych sterylnych dla USK-2 PUM w Szczecinie. 2. Ilekroć w dalszej części SWZ użyty będę zwrot „wyroby” należy rozumieć pod tym pojęciem wszelkie wyroby wskazane w załączniku nr 2 (FCJ) do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FCJ”) i winny być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 4. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 5. Ilości wyrobów podane w formularzu cen jednostkowych mają charakter orientacyjny i Zamawiający ma prawo zamówić ich mniejsze ilości, z tym, że nie mniej niż 60% wartości umowy/zadania. 6. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 7. Zamówienie składa się z 8 zadań. 8. Zamawiający wymaga by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia minimum 24 miesiące licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego. 9. Nie dopuszcza składania ofert wariantowych a także obejmujących tylko niektóre pozycje z zadania. 10.Okres realizacji umowy wynosi 36 miesięcy liczony od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.220.111.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Układy oddechowe
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zestawy infuzyjne do chemioterapii
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Czujniki temperatury głębokiej
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Cewniki do dializ
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Cewniki pośrednie
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Akcesoria do diatermii
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: pętle
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Wyroby do modułu E-sCOVX
Interne Kennung: zadanie 8